Harmoni

Kníhkupectvo

Kníhkupectvo
Vraví sa, že kniha je priateľ človeka. Vďaka knihe, môžeme prežiť niekoľko životov naraz. Kniha nám dokáže vyplniť dlhé a nudné chvíle, ale aj prázdnotu v našej duši. Dáva priestor našej fantázii, zamysleniu a novým poznatkom. Nie je dôležité koľko kníh vlastníme, ale akú hodnotu prinášajú do našich životov.
V našom malom kníhkupectve vám ponúkame knižky pre najmenších, literatúru pre deti a mládež, ženské romány súčasné i historické, dobrodružné romány, detektívky, krimi, fantasy, knižné trilery, biografie a autobiografie, cestopisy, literatúru faktu, odbornú literatúru a encyklopédie rôzneho druhu, knihy poézie, citátov a výrokov slávnych, ezoteriku a množstvo ďalších.

Dôležité

Ponúkame vám efektívne, až 100% využitie náhradného plnenia  v zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti.

Nezabudnite, že zadaním zákazky chránenej dielni v zmysle vyššie uvedeného zákona podporujete zamestnávanie ľudí so zdravotným obmedzením, ktorí nemajú takmer žiadne uplatnenie na trhu práce a nestojí vás to jediný cent.

Bližšie informácie u Maťky

+421 905 210 325, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
v čase od 9,00 hod. do 16,00 hod.

Digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu